Autokaubad

 • CHAMPION

  Champion on autotarvikute vallas maailma tuntumaid kaubamärke. USA kontsernile Federal-Mogul Corporation kuuluva kaubamärgi all toodetakse süütesüsteeme, õhu-, õli- ja kütusefiltreid ning klaasipuhastajaid.

  Champion klaasipuhastajad on maailmas liidripositsioonil üle 70 aasta. Pikkuse optimeerimise, survepunktide lisamise ning aerodünaamilisuse suurendamisega on Championi klaasipuhastajad muudetud olulisteks turvalisuse suurendajateks rasketes ilmastikutingimustes.

  Juba 1908. aastast on Champion süüteküünalde tipptootjaid. Kogu maailmas kasutatakse autode originaalvarustuses enim just Championi küünlaid ning ka varuosade turul püsib Champion kindlalt pjedestaalikohal.

  www.federalmogul.com
 • TURTLE WAX

  Turtle Wax on enam kui poole sajandi jooksul maailma juhtivaks autohooldusvahendite tootjaks kujunenud.

  Kaubamärki Turtle Wax kandvate toodete abil saab autot korralikult pesta ja vahatada, anda kogu värvkattele uue jume ning kaitsta seda raskete ilmastikutingimuste eest. Loodud on ka suurepärane valik vahendeid auto interjööri – armatuurlaua, polstrite, istmete ja pagasiruumi – puhastamiseks ja värskendamiseks.

  Tootevalikus on nii klassikalisi, aastakümneteks turule püsima jäänud tooteid kui ka uusimaid innovaatilisi autohooldusvahendeid.

  www.turtlewax.com
 • OSRAM

  1919. aastal asutatud OSRAM on maailma suurimaid elektripirnide tootjaid ning vaieldamatu number üks autopirnide alal. Münchenis asuva peakorteriga firma kaubamärki kandvad pirnid põlevad enam kui 140 riigis.

  OSRAMi autopirnide valikus on üle 400 erineva pirni sõidu- ja veoautodele ning mootorratastele. Tähelepanuväärne on OSRAMi innovaatilisus: 40% OSRAMi autopirnidest on tootmisse juurutatud viimase viie aasta jooksul. Kogu tootmisprotsessi iseloomustab ülipõhjalik kvaliteedikontroll. Iga päev valmib kogu maailmas ligikaudu kolm miljonit OSRAMi kaubamärki kandvat autopirni.

  www.osram.com

 • ALCOSCAN

  Kvaliteetsed Alcoscan alkomeetrid.Toodetele pakutakse täisteenindust – olemas on kõikide valmistajatehaste sertifikaadid ning volitused nii müügiettepanekute, kalibreerimise kui ka hooldus- ja remonttööde teostamiseks.

  pood.alkomeeter.com

 • TESA

  Saksa ettevõte, mis kuulub Beiersdorf gruppi. Pakub kõikvõimalikke isoleer-, remondi-, tugevdus-, isekleepuvaid teipe. Tootmise etapis on suurt rõhku asetatud teadus- ja arendustegevusele. Preemiumklassi tootevalik.

  www.tesa.com

 • LOCTITE

  Väga tõhusad tööstusliimid ja –hermeetikud. LOCTITE tooted Henkelilt on usaldusväärseim valik keerukates liimimis-, tihendamis- ja pinnakatte-alastes rakendustes.

  www.loctite.ee

 • PRESSOL

  Üle 80 aastase ajalooga Pressol Schmiergeräte GmbH on kogu maailmas tuntud kõrgkvaliteetsete määrdeseadmete ja -süsteemide tootja. Saksamaal, Nürnbergis asuva peakorteriga firma toodab aastas üle 95 tuhande õlipumba, aga ka 1,1 miljonit määrdepüstolit, 1,2 miljonit lehtrit ning 2,4 miljonit õlikannu.

  www.pressol.com

 • ASTONISH

  Keskkonnasõbralikud autokemikaalid Inglismaalt. Kõik puhastusvahendid on100% biolagunevad ega sisalda fosfaate. Getzi tootevalik sisaldab: jääsulatajat, auto salongi puhastusvahendeid, veljepuhastusvahendit, mootori puhastusvahendit, autošampoone, putuka- ja tõrvaeemaldit jm.

  www.astonishcleaners.com

 • LASER HAND TOOLS

  Aastal 1986 loodi Inglismaal kaubamärk Laser Tools, mis sai peagi juhtivaks tööriistade tootjaks. Laser tööriistad on loodud spetsiaalselt autotöökodade vajadusi silmas pidades. Tootja on suurepäraselt kombineerinud innovatsiooni, kõrge kvaliteedi ja hinna suhte. Laser Tools-i tugevuseks on diagnostilised ja professionaalsed tööriistad, mis teenindavad ära kõik modernsete autoremonditöökodade vajadused.

  www.lasertools.co.uk

 • WUNDER-BAUM

  Puukujuline WUNDER-BAUM® on kõige populaarseim õhuvärskendajat maailmas, tuntud ka kui LITTLE TREES®, auto-FRESHENER® ja ARBRE MAGIQUE®, sõltuvalt piirkonnast. Lisaks klassikalistele eri värvi, kujunduse ja aroomiga paberpuudele, on valikus unikaalse aurustumissüsteemiga õhuvärskendajad. Kõik tooted oma kauni disaini ja stiilsusega kaunistavad igat autot või tuba.

  www.wunder-baum.de

 • JUMBO

  Hollandis Hoornis asuva peakorteriga EXCELLENT Products on ligi neljakümneaastase ajaloo jooksul kujunenenud juhtivaks veoköite ja koormakinnitusvahendite tootjaks Euroopas.

  Kõik tooted on valmistatud vastavalt kõige rangematele ohutusnõuetele, on testitud vastavalt Euroopa standarditele ja täidavad kvaliteedimärkide TÜV Rheinland, Geprüfte Sicherheit, BSI (ISO standards) ja Pymot nõudeid.

  www.excellentproducts.nl

 • CONCEPT

  1987. aastal Suurbritannias asutatud firma Concept Chemicals & Coatings Ltd on Euroopa juhtiv professionaalseks kasutamiseks mõeldud autopuhastus- ja -hoolduskemikaalide tootja.

  Concepti kaubamärgi all pakutakse üliefektiivseid kuid samas loodussõbralikke leotus- ja survepesudetergente, määrde-eemaldajaid, vahendeid auto värvkatte, velgede, kapotialuse ning rehvide, nahk- ja tekstiil-istmekatete ning polstri, plastmass- ja vinüüldetailide jms puhastamiseks, hooldamiseks, värskendamiseks või poleerimiseks. Professionaalidele mõeldud täiuslik tootevalik hõlmab kõike vajalikku sõidukite interjööri ja eksterjööri puhastamiseks ning värskendamiseks autopesulates.

  www.conceptchemicals.com

 • SUPER HELP

  Itaalias asuva tehase tootevalikusse kuuluvad aerosoolpakendites autokosmeetika, tehnilised määrded, talvetooted, rehviparandusvahud ja silikoontihendid. Super Help kontsentreeritud tootevalik sisaldab soodsa hinnatasemega kõiki nimetatud kategooriate olulisemaid käibeartikleid.

  www.super-help.com

 • TRICO

  1917. a. Ameerika Ühendriikides asutatud maailma juhtiv klaasipuhastite ja autotarvikute tootja. Trico toodab klaasipuhastiharju nii originaalosana autotootjatele, kui ka asendusharju varuosaturule, alates sõiduautodest kuni veokite ja bussideni. Kogu Trico laia tootevalikut iseloomustab kvaliteetsetest materjalidest ja innovatiivsusest lähtuv garanteeritud kõrge kvaliteet.

  www.tricoproducts.com

 • PETROCHEM

  Kõrgkvaliteetilised jahutusvedelikud kõigile mootorsõidukitele ja mootori tüüpidele. 1995 a. Araabia Ühendemiraatides asutatud ettevõtte on kiiresti muutunud maailma juhtivaks laia tootevalikuga naftakeemiasaaduste tootjaks. Petrochem järgib rangelt kvaliteedi-, tervise- ja tööohutuse nõudeid. Petrochem’i tootmine ja protsesside juhtimine on ISO 9001, ISO 14001 ja OHSAS 18001 sertifitseeritud.

  www.petrocheme.com

 • VEROPA

  1965. a. asutatud Austrias asuv plastist autolisatarvikuid tootev ettevõte, on arenenud tänapäevaks juhtivaks innovatiivseks jääkaabitsate ja lumeharjade tootjaks maailmas. Veropa on tuntud väga laia tootevaliku ja kõrge kvaliteedi poolest. Veropa tootevalikusse lisandub igal aastal mitmeid tooteid, millest enamus on patenteeritud ja kõigi toodete disain on registreeritud. Veropa on maailma esimese 100% biolaguneva jääkaabitsa tootja.

  www.veropa.at
 • WD-40

  WD-40 Company on tervet maailma varustanud kosmosetehnoloogiast alguse saanud tippkvaliteetse universaalmäärdega juba üle poole sajandi. Firma usaldusväärsust kinnitab fakt, et paljudes riikides on lühend "WD-40" saanud universaalmäärde (ingl. k. multi spray) sünonüümiks. Ameerika Ühendriikides, Kalifornias asuva firma kaubamärk on tuntud enam kui 160 riigis.

  Sõna otseses mõttes tuhandete kasutusvõimalustega WD-40 kõigi rakenduste üleslugemine veniks ülipikaks, seetõttu nimetame siin ära WD-40 viis põhilist funktsiooni.

  WD-40:
  1. TÕRJUB NIISKUST
  2. KAITSEB ROOSTE EEST
  3. ÕLITAB
  4. TUNGIB LÄBI ROOSTE
  5. PUHASTAB

  WD-40 leiab kasutamist tööstuses, relva-asjanduses, transpordis, olmes jpm.

  Kust pärineb toote omapärane nimi? Lühend WD-40 pärineb keemik Norm Larseni laboripäevikust, kuhu ta 1953. aastal märkis, et tal õnnestus neljakümnendal katsel valmistada eriline korrosioonivastane vahend: Water Displacement, 40th attempt (tõrjub niiskust, 40. katse).

  www.wd40.com

 • ALCA

  alca®germany on Saksa ettevõttes Heyner GMBH toodetud sari, mis hõlmab klaasipuhastiharju, tööriistu, erinevaid aksessuaare ja tagavaraosi ning laste turvaistmeid. Kõik tooted on välja töötatud ja valmistatud vastavalt kõrgeimatele tehnilistele standarditele, see tagab toodete kõrge kvaliteedi ja pika kasutusaja. Tooted sobivad pea-aegu kõigile sõidukiliikidele sõiduautodest bussideni.

  alca® on autoaksessuaaride Economy kaubamärk.

  Kogu tootmiskompleks – alates ettevõtte peakorterist kuni valmistoodangu ladudeni - asub Euroopat läbiva kiirtee A12 vahetus läheduses Storkowis (Brandenburg) Saksamaal.

  www.alcamobil.de

 • HEYNER

  Saksa ettevõttes Heyner GMBH valmistatud klaasipuhastiharjad, tööriistad, aksessuaarid ja laste turvaistmed on hinnatud rohkem kui 50 riigis Euroopast USA ja Kasastanini. Kõik tooted on välja töötatud ja valmistatud vastavalt kõrgeimatele tehnilistele standarditele.

  HEYNER® on autoaksessuaaride Premium kaubamärk.

  Kogu tootmiskompleks – alates ettevõtte peakorterist kuni valmistoodangu ladudeni - asub Euroopat läbiva kiirtee A12 vahetus läheduses Storkowis (Brandenburg) Saksamaal.

  www.heynermobil.de

 • ARMORALL

  Kaubamärk Armor All® on tuntud aastast 1972, mil autoentusiastidele pakuti esimene kummi-, plastik- ja vinüülpindu kaitsev vahend. Igapäevaelu lihtsustavad erinevad puhastuslapid lisandusid tootevalikusse 2002. aastal. Käepärastes pakendites lappidega saab autos puhastada ja kaitsta erinevaid pindu kiiresti ja hõlpsalt.

  Alates juulist 2017 on Getz Eesti AS kaubamärgi STP ametlik edasimüüja Eestis.

  www.armorall.com

 • STP

  Ameerika Ühendriikide autokeemiatoodete kaubamärk STP (Scientifically Treated Petroleum) tuli turule oma esimese tootega aastal 1954. See oli õlilisand, mis takistas mootoriõli vedelaks muutumist kõrgetel temperatuuridel ja surve all. Esimene bensiinilisand tuli turule 1960. aastal.

  Tänaseks on STP tootevalikus mitmesuguseid eriotstarbelisi kütuse- ja õlilisandeid nii bensiini- kui ka diiselmootoritele. 2013. aastal toodi turule innovaatiline kütuselisand, mis võimaldab hoida puhtana kübemefiltrit. Tänaseks on STP kujunenud üheks usaldusväärsemaks autokeemia tootjaks kogu maailmas.

  Alates juulist 2017 on Getz Eesti AS kaubamärgi STP ametlik edasimüüja Eestis.

  www.stp.com